Péče o tělo

Součástí masáže je použití oleje. Svým klientům nabízím tři druhy olejů:

  • Arganový olej v nejvyšší biokvalitě
  • Neparfémovaný olivový nebo kokosový olej
  • Parfémovaný masážní olej

 


berberinnacz logo 1607790508 small Arganový olej v nejvyšší biokvalitě

V mé nabídce najdete 100% arganový olej nejvyšší možné biokvality Berberinna. Vyniká vysokým podílem kosmeticky i výživově účinných látek (esenciální mastné kyseliny Omega-9 a Omega-6), obsahuje tokoferoly (vitamin E), skvalen, steroly a polyfenoly (přirozené antioxidanty), díky kterým:

  • chrání pokožku a vlasy před poškozením volnými radikály vytvářenými především slunečním UV zářením, ozonem a cigaretovým kouřem a způsobujícími stárnutí pleti,
  • stimuluje hydrataci pleti, výrazně zlepšuje její pružnost, vyživuje jí a aktivně zpomaluje tvorbu vrásek,
  • zabraňuje lámavosti a třepení vlasů a regeneruje vlasovou pokožku, prospívá posílení a vyživení nehtů,
  • úspěšně se používá k prevenci strií během těhotenství a ke zklidnění kožních potíží a onemocnění, jako jsou plané neštovice, akné, lupénka, ekzémy a popáleniny.

Zbavuje pleť přebytečného mazu, zpomaluje tvorbu vrásek a chrání ji před vlivy prostředí a času. Pokožku nemastí, ale zanechává ji hebkou a vláčnou. Arganový olej podporuje léčbu zánětů a podráždění, přispívá také k léčbě akné a psoriázy (lupénky). Příznivě působí i na zdraví nehtů.

Arganový olej Berberinna, který používám i při masážích, je zastudena lisovaný, 100% přírodní produkt pocházející přímo z Maroka a získal ocenění zlatou medailí za kvalitu. Tento produkt si u mě můžete i zakoupit a užívat si jeho blahodárných účinků i doma, například v koupeli.

Kokosový olej

Dobře se vstřebává, hydratuje a zjemňuje pokožku. Blahodárně působí po opalování. Působí antibakteriálně a protizánětlivě.

Olivový olej

Obsahuje antioxidanty, které bojují s poškozením volnými radikály. Dobře hydratuje pokožku. Chrání pokožku proti předčasnému stárnutí a poškození sluncem.

Vůně dle Vašeho přání

Přírodní olivový olej vám mohu oživit kapkou vonné esence dle vašeho výběru.